Banesë 140m2 me qira te Qafa.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te Qafa në objektin e MINIMAX-it në rrugën UÇK.
Banesa ndodhet në katin e 10-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Objekti ka kushte shumë të mira për banim, i cili plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për jetesë të nivelit të lartë.
Banesa ka kete renditje:
| 1 Sallon me Kuzhine
| 2 Dhoma te Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 00564

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim