Banesë 83m2 me qira te Qafa.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 04:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te Qafa përballë ambasadës Kroate. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm pasi ka afër dhe çasje të shpejtë në qendrën e qytetit.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo

ID e shpalljes: 00684

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim