Banesë (kat shtëpie) 150m2 me qira te Amb. e Franc

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 60m2 në shitje në Dragodan - Arbëri. 54 000 EUR
Shitet Trualli prej 3 ari ne Lagjen Qendresa 55 500 EUR
Banesë 110.6m2 në shitje te Qafa. 220 000 EUR
Banesë 114m2 në shitje në Pejton – Icon Tower. 148 000 EUR
Banesë (kat shtëpie) 150m2 me qira te Amb. e Francës.
Shtëpia gjendet afër Ambasadës së Francës dhe Ambasadës Çeke. Kati përdhesë lëshohet me qira.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon

Secila prej dhomave e pajisur me Klimë (Air Condition), ujë 24/7, Siguri e lartë si dhe ngrohja gjatë dimrit me Naftë ku mirëmbahet nga pronari.

ID e shpalljes:

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. 90 000 EUR
Shtëpi 600m2 me qira në Dragodan. 3 900 EUR
Banesë 41m2 me qira në Lagjen e Muhaxherëve. 250 EUR
Banesë 100m2 në shitje në Pejton. 120 000 EUR
Në fillim