Banesë me qira në Arbëri-Dragodan tek komuna e re,

Jepet me qera nga: METI Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERI-DRAGODAN
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira në Arbëri-Dragodan tek komuna e re, objekti:"TREGTIA"-pamja nga qyteti, nxemja me kalldaj(ne korridor ne pod ndersa ne dhomat tjera me radiator), Uje 24h, Hyrje me akses, Objekti vezhgohet nga kamerat 24h, -me 80m2 ne katin e 8(ka lift), me kushte shume eksluzive banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e ditës me kuzhinë
-2dhoma të fjetjës,
-shpajz,
-2banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: Facebook: https://www.facebook.com/monopolks/
--- ose -- http://www.merrmeqira.com/user/items --- si dhe ---ne merrjep.com sheno 044 924 900……

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

e-mail: monopolks@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim