Banesë me qira ne lagjen Lakrishte

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Dje 19:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lokacioni: Lagja Lakrishtë, Prishtinë, afer shkolles së mesme Xhevdet Doda. Banesa ndodhet në objektet e reja banesore të Kompanisë Ndertimore Tregtia (poshtë hekurudhës). Banesa ka një sipërfaqe prej 78 m2, kati 3. Posedon dy dhoma gjumi, një sallon me kuzhinë, një banjo, një tualetë, dhe nje tarasë. Të gjitha hapësirat e banesës janë plotësisht të paisura me orendi dhe mobilje të reja, gjithashtu edhe kuzhina është e pajisur me të gjitha elementet: shporet me ventilatorë, frigorifer, makinë për enë etj. Banesa ndodhet në një lolacion mjaft të përshtatahëm dhe ka qasje të lehtë në pothuajse të gjitha pikat e kryeqytetit. Cmimi 350 €


Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim