Banesë me qira ne lagjen Pejton - Prime Group

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Sot 17:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, ne objektin e Ramiz Sadikut, mbrapa NLB Qendrore afer Viva Freshit! Hyrja te Pizza Dominoes!
Banesa posedon dhomen e ndenjes me kuzhine dhe tavoline te ngrenies! Poashtu ka nje dhome gjumi, ballkon dhe banjo! Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka nxemje qendrore nga Termokos! Eshte e kompletuar dhe e gatshme per banim.Cmimi 350 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim