Banesë 110m2 me #QIRA në Qendër.

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 15 Shk 03:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 7 Ari në #SHITJE në Emshir. 13 500 EUR
Banesë 50m2 me qira në Lagjën e Spitalit. 200 EUR
Lokal 75m2 me qira në Dardani. 500 EUR
Banesë 87m2 me qira Lagjja e Muhaxherëve. 400 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet në Qendër në rrugën “Sylejman Vokshi” në katin e 2-të. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe posedon mobilje me cilësi të lartë. Banesa posedon ngrohje qendrore me rrymë, ka ndriçim të lartë natyral dhe është e gatshme për banim.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 2 Dhoma të gjumit (1 Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 63m2 në shitje në Dragodan – Arbëri. 70 000 EUR
Lokal 300m2 me qira në Qendër. 3 000 EUR
Zyre 90m²+30m² me #QIRA në Qendër. 650 EUR
Banesë 160m² me #QIRA te Qafa. 900 EUR
Në fillim