Banesë 120m2 me qira në Lagjen e Muhaxherëve.

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 05:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Super Banesë  162m2 në shitje në Gërmi. 85 000 EUR
Banesë 91.22m² në #SHITJE te Prishtina e Re. 0 EUR
Banesë 82m2 me qira në Dragodan. 400 EUR
Depo me qira 900m² në Magj. Prishtinë- Ferizaj 3 150 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa (Kati i shtëpisë) ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve afër objektit ‘’Besa Commerce’’.
Banesa ndodhet në katin e 3-të, është tërësisht e mobiluar dhe posedon ngrohje me rrymë. Banesa gjendet në një lokacion të përshtatshëm për banim.
Banesa(Kati i shtëpisë) ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 00710

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-000

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166000
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 140m2 në #SHITJEte Mati 1. 110 000 EUR
Shtëpi 255m2 në #SHITJE në Tasligje. 0 EUR
Banesë 84m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve. 96 000 EUR
Zyre 83m2 me qira në Shesh - Qendër. 700 EUR
Në fillim