BANESË 2+1 NË LAGJEN BREGU I DIELLIT

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Pronari.com - WG Sot 15:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË 1+1 NË LAGJEN DARDANIA 250 EUR
BANESË (PENT HOUSE) 4+1 NË LAGJEN ARBËRIA (DRAGODAN) 12 000 000 EUR
GARSONJERK NË LAGJEN E MUHAXHERËVE 200 EUR
BANESË 2+1 TE QAFA 350 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
ID: 13352
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Dhoma: 2
Banjo: 1
📲: 046336699

PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira banesë 2+1 në lagjen Bregu i Diellit, te xhambazt, afër bankës Raiffeisen. Banesa është e mobiluar dhe ka organizim fantastik. Për shfrytëzim të parkingut, paguhen +50€.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Dhomë pune | Banjo | Korridor | Ballkon

Kërko pronën me ID ✅ në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.

℡📲: 046336699
📩 info@pronari.com
🌐 www.pronari.com
Pronari.com - WG
pronari.com është një portal revolucionar i pasurive të patundshme, inovativ, me një faqe interneti easy-to-use, që e bënë kërkimin më të lehtë, më të shpejtë dhe me të këndshme për të gjetur prona në shitje, prona për blerje dhe prona me qira. pronari.com është duke rianalizuar se si njerëzit blejnë, marrin me qira dhe shesin shtëpi, banesa, hapësira afariste, truall dhe villa duke fuqizuar të dhënat dhe shërbimet për të hyrë në një vend që ne duam. pronari.com takon blerësit dhe shitësit thjesht dhe shpejtë përmes faqes së interneti easy-to-use. pronari.com si përfaqësues ndihmon blerësit dhe shitësit në çdo pikë kontakti në një transaksion të pasurive të patundshme, nga gjetja e një shtëpie deri në mbylljen e marrëveshjes. me pronari.com ju jeni #1 hap larg shtëpisë suaj të re. pronari.com është produkt/shërbim nga WOND Group L.L.C
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
046336699
https://pronari.com/
Pronari.com - WG
  Online
046336699
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË 1+1 NË LAGJEN ULPIANA 300 EUR
BANESË 1+1 NË LAGJEN DARDANIA 280 EUR
BANESË 1+1 NË QENDËR (HOTEL SIRIUS) 250 EUR
BANESË 3+1 NË LAGJEN E SPITALIT 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione