BANESË 2+1 NË LAGJEN DARDANIA

340 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Pronari.com - WG 10 Maj 11:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË 3+1 NË LAGJEN KALABRIA (EMSHIR) 500 EUR
BANESË E TIPIT GARSONJERE NË QENDËR 150 EUR
BANESË 1+1 NË LAGJEN DARDANIA 230 EUR
BANESË 2+1 NË LAGJEN MATI 1 240 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ID: 11766
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Sipërfaqe: 75 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 5
📲: 046336699

PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 75 m² në lagjen Dardania, te kompleksi Beni Dona, afër bustit ‘Bill Clintoni’. Banesa është e mobiluar në tërësi me të gjitha elementet e nevojshme dhe gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon

Kërko pronën me ID:11766 ✅ në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.

℡📲: 046336699
📩 info@pronari.com
🌐 www.pronari.com

pronari.com është produkt/shërbim nga WondGroup
Pronari.com - WG
pronari.com është një portal revolucionar i pasurive të patundshme, inovativ, me një faqe interneti easy-to-use, që e bënë kërkimin më të lehtë, më të shpejtë dhe me të këndshme për të gjetur prona në shitje, prona për blerje dhe prona me qira. pronari.com është duke rianalizuar se si njerëzit blejnë, marrin me qira dhe shesin shtëpi, banesa, hapësira afariste, truall dhe villa duke fuqizuar të dhënat dhe shërbimet për të hyrë në një vend që ne duam. pronari.com takon blerësit dhe shitësit thjesht dhe shpejtë përmes faqes së interneti easy-to-use. pronari.com si përfaqësues ndihmon blerësit dhe shitësit në çdo pikë kontakti në një transaksion të pasurive të patundshme, nga gjetja e një shtëpie deri në mbylljen e marrëveshjes. me pronari.com ju jeni #1 hap larg shtëpisë suaj të re. pronari.com është produkt/shërbim nga WOND Group L.L.C
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
046336699
https://pronari.com/
Pronari.com - WG
  Online
046336699
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË 170 EUR
BANESË 3+1 NË LAGJEN MATI 1 380 EUR
BANESË 1+1 NË LAGJEN DARDANIA 250 EUR
BANESË (ZYRË) NË LAGJEN ULPIANA 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione