Banesë 78m² për qira në lagjen Arbëria

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PRIMMO 30 Mar 07:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
78m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Arbëria, rruga Vicianum, në afërsi të Sach Pizza, Five Star Fitness, Meridian dhe Gjirafa.Është në katin e pestë (5) të banimit, orientimi Jug-Lindje. Hapësira prej 78m² është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/ojuqc4zVw1y

Çmimi: 400€ (negociohet)

Kontakti:
+386 49 705 904

+383 44 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #arberi #dragodan #meridian #gjirafa #tatamata #sach_pizza #fivestar_fitnes
Leaflet
Në fillim