Banesë 87m2 me qira te Prishtina e Re.

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 14 Pri 02:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 290m2 me #QIRA në Aktash. 3 100 EUR
Truall 46 Ari në #SHITJE në Llapnasellë. 0 EUR
Banesë 83m2 me #QIRA në Dardani 400 EUR
Banesë - Zyre 150m2 me qira te Santeja. 650 EUR
Banesa gjendet në Veternik afër Spitalit Amerikan. Banesa ndodhet në katin e 1-rë, është tërësisht e mobiluar dhe e pa banuar më parë, posedon ashensorë si dhe ngrohje qëndrore me rrymë.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të mirë pasi ka casje direkt në rrugë si dhe ka shumë afër qendrën e qytetit.
Banesa gjithashtu posedon garazhë dhe 1 depo të përfshirë në cmim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 00789

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046/166-002

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
046166002
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt 300m2 me qira në Magj. Prishtinë - Ferizaj 3 500 EUR
Banesë 85m2 me qira ne Dragodan. 400 EUR
Banesë 82m2 në #SHITJE te Mati 1. 90 000 EUR
Truall 110 Ari në #SHITJE në Fushë Kosovë. 5 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione