Banese e re me qirra e mobiluar afer OSCE

380 EUR /muaj

Jepet me qera nga: HL 15 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet me qirra Banesa 80m2 e mobiluar komplet me mobile te reja, e sapo renovuar.

Gjendet ne Bregun e Diellit, te OSBE, afer caffe "Davidofi" dhe "Daxa Electronics".

2 dhoma gjumi + Salloni + Kuzhina + 2 WC + Ballkonin. Uje 24 ore.

Ndertesa ka ashensor/lift 24ore funksional.

Extra ka edhe makinen per larjen e eneve dhe Air Condition.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione