BANESË E TIPIT GARSONJERE NË LAGJEN ULPIAN

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Pronari.com - WG 08 Pri 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË 1+1 NË QENDËR (PRAPA TEATRIT) 320 EUR
BANESË 2+1 TE QAFA 350 EUR
BANESË 2+1 NË LAGJEN ULPIANA 400 EUR
TRUALL 22 ARI NË RRUGËN B 1 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ID: 11224
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Ulpiana
Sipërfaqe: 37 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 4
📲: 046336699

PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira banesë e këndshme 37 m² në lagjen Ulpiana, prapa hotel ‘Baci’. Banesa është komplet e mobiluar dhe ka ngrohje me termokos. Posedon parking të mjaftueshëm për vetura.

Renditja: Dhomë me kuzhinë | Dhomë Gjuumi | Banjo | Depo | Ballkon

Kërko pronën me ID:11224 ✅ në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.

℡📲: 046336699
📩 info@pronari.com
🌐 www.pronari.com

pronari.com është produkt/shërbim nga WondGroup
Pronari.com - WG
pronari.com është një portal revolucionar i pasurive të patundshme, inovativ, me një faqe interneti easy-to-use, që e bënë kërkimin më të lehtë, më të shpejtë dhe me të këndshme për të gjetur prona në shitje, prona për blerje dhe prona me qira. pronari.com është duke rianalizuar se si njerëzit blejnë, marrin me qira dhe shesin shtëpi, banesa, hapësira afariste, truall dhe villa duke fuqizuar të dhënat dhe shërbimet për të hyrë në një vend që ne duam. pronari.com takon blerësit dhe shitësit thjesht dhe shpejtë përmes faqes së interneti easy-to-use. pronari.com si përfaqësues ndihmon blerësit dhe shitësit në çdo pikë kontakti në një transaksion të pasurive të patundshme, nga gjetja e një shtëpie deri në mbylljen e marrëveshjes. me pronari.com ju jeni #1 hap larg shtëpisë suaj të re. pronari.com është produkt/shërbim nga WOND Group L.L.C
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
046336699
https://pronari.com/
Pronari.com - WG
  Online
046336699
Leaflet
Pronari.com - WG
BANESË 2+1 NË QENDËR 250 EUR
BANESË 2+1 NË LAGJEN BREGU I DIELLIT 250 EUR
BANESË 1+1 NË LAGJEN E SPITALIT 200 EUR
BANESË 1+1 NË QENDËR 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione