Banesë ekskluzive 88m² me #QIRA në Pejton – PRIME Group.

1 400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 27 Mar 10:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Objekt afarist – Zyre 620m2 në Bregun e Diellit. 2 700 EUR
Banesë 125m2 me qira në Bregun e Diellit 800 EUR
Banesë Penthouse 150m2 me #QIRA në Dragodan. 600 EUR
Banesë 80m2 me qira në Dragodan – Arbëri. 450 EUR
Banesa gjendet në Pejton në kompleksin e ndërtuar nga “PRIME Group”. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobilje tejet moderne. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë me qasje shumë të shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe parking rrugorë. Banesat në “PRIME Group” njihen për cilësi ndërtimi i cili ofron standarte të larta të banimit si dhe infrastructure të kompletuar.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 Ballkon
|1 Garazhë

ID e shpalljes: 01396

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
048/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Hapsirë Afariste - Depo 550m2 me qira te Mati 1. 1 500 EUR
Banesë 89.2m2 në #SHITJE në Dragodan – Arbëri. 89 000 EUR
Truall 5 Ari në shitje në Çagllavicë. 55 000 EUR
Objekt Afarist – Depo 2200m² me #QIRA në Veternik. 3 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione