Banesë ekslusive me qera në Mati 1

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Besimi 12 Tet 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jepet me qera për staf ndërkombëtar banesa moderne dhe eksklusive 70m2 në katin 2. Banesa është ndërtim i ri, deri më tash e pashfrytëzuar dhe lëshohet për herë të parë me qera. Është plotësisht e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha pajimet e amvisërisë.
Veçori ekskluzive të banesës janë: mobilet dhe pajimet e amvisërisë të reja, uji dhe rryma të garantuara 24 orë, parkingu i sigurtë dhe i mjaftueshëm, pamja nga kopshti i banesës, larg zhurmës së rrugës dhe me kënd të lodrave për fëmijë.

Banesa Posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon me Kuzhinë
1 Banjo me wc
1 Ballkon
Lift
Nxemje qendrore
InterenetTel:
044/113 974
Viber: +377 (44) 113 974
NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 12:00 dhe 18:00 - 21:00.
Leaflet
Në fillim