Publikuar: Shk 25 2022 03:10

Banesë Luksoze 3 dhoma e re me qera

EUR

/ muaj
Publikuar: Shk 25 03:10
Shikime: 918
Banesa Luksoze e re jepet me qera mbrapa Eulexit (Rruga A)
- (Vetëm afatgjatë , parapagim i obligueshem).

Sip.100.1 m2 + 2 garazha , kati 7 ka këtë renditje:
▪️Dhoma e dites me kuzhinë+ ballkon + depo,
▪️2 dhoma të gjumit
▪️2 banjo dhe 2 garazha.

-Banesa nuk ka mobije per momentin mund te jepet ashtu , ose mund te mobilohet sipas kerkeses dhe cmimit qe paguan klienti (ne rast se parapaguan qerane).

Objekti i ri ne ndertimi i perfunduar dhe i banueshem.

Posedon 2 lifte, ndërtim me standarde të larta, dritare antracid, fasadë ventiluese, ndarje muresh me lesh guri kundër zhurmes, parket,

-Banesat kanë nxemje nën dysheme dhe në çdo dhomë ka termostat për rregullimin e temperaturës, si dhe dyshemeja është nga parketi kualitativ.

leshohet per banim apo per zyre.

-Adresa: Prishtina re zona qender. vijen e pare te nderrimeve ne Rrugen A qe eshte planifikuar te ndertohet. Tek spitali Amerikan.

Cmimi:
300€\muaj pa mobilje
500€\muaj me mobilje sipas kerkes

Tel: 049303080 ( viber)


———————————————————————————

TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG
Tags
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat ..FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp wv
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www.......
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ...
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter s ,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP ....... acer, toshiba, sony vaio , acer, asus, laptopr, hp, pavilon pavilion pavillion pavillon lenovo , dell
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione