Banese luksoze me qera ne Pejton

480 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ismajl Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
-
| Sallon | Kuzhinë | 2 dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | 75m2 |

-
Mobiljet e sallonit te cilat nuk shihen ne foto, sjellen te reja nga pronari
-
Ofrohet për qera banesa në lagjën Pejton, gjendet në katin e XIV është komplet e mobiluar dhe e pa banuar më parë.
Banesa ofron kushte komode banimi, me të gjitha gjësendet e reja dhe kualitative.
Posedon 2 ashensor të cilët mirëmbahen vazhdimisht dhe janë funksional gjatë gjithë kohës.
-
Banesa gjendet në një nga komplekset më moderne të ndërtuara nga kompania Nartel me kushte të larta banimi.
Të gjitha gjërat i gjeni në afërsi të banesës, ndërsa banesa gjendet shumë afër qendrës së qytetit.
Posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe me shumë mundësi të kycjes në Termokos brenda vitit.
-
✆+ 383 (49) 755 554
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione