Banese luksoze ne shitje ne lagjen Arberia

Jepet me qera nga: Lirim Sot 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 155 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banese luksoze( Penthouse ) ne lagjen Arberia, eshte komplet e mobiluar, 155m2 dhe terase 83m2.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine / 4 Dhoma gjumi / 3 Banjo / Korridor
Qmimi 197.000 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim