Banesë me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në qendër, mbrapa Dormeo

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në qendër, përballë stacionit të Policisë

Banesë | 𝗤𝗜𝗥𝗔 | 75m² | Kati 2 | 𝟐𝟓𝟎𝐞𝐮𝐫𝐨

Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 75m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo dhe
-2 Ballkone
*Nxemje qëndrore të qytetit "𝐓𝐞𝐫𝐦𝐨𝐤𝐨𝐬"
Çmimi i qirasë është 𝟐𝟓𝟎𝐞𝐮𝐫𝐨 dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟎𝟒𝟒 𝟕𝟓 𝟓𝟖 𝟓𝟗
𝟎𝟒𝟓 𝟒𝟎 𝟏𝟐 𝟏𝟐
𝟎𝟒𝟗 𝟒𝟏 𝟑𝟏 𝟓𝟖
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Penthouse ekskluziv me qira në lagjen "Arbëria" 0 EUR
Ofrohet me QIRA banesa te 4 Llullat afer B.Islame 250 EUR
Shitet banesa 68m²ne Emshirne kompleskin "Dardha" 76 500 EUR
Banesë me qira në Pejton te ambasada "Norvegjeze" 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione