Banese me qera, 170 euro Bregu i Diellit

170 EUR /muaj

Jepet me qera nga: artan 24 Gush 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshoj banesen me qera ne breg te diellit , te banesat e bardha. Banesa eshte e mobiluar , posedon sallon me kuzhin , dhome gjumi , banjo dhe ballkon. Per informata 049 420 770
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione