banese me qera 200 euro

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: nori 29 Sht 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
leshoj banesen me qera,eshte e mobiluar dhe e pajisur me gjera elementare per banim.gjendet ne bregun e diellit.ka 2 dhoma 1 banjo, terasen.cmimi per qera mujore eshte 200 eu
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione