Banese me qera ne Arberi,te Stacioni Trenit

0 EUR

Jepet me qera nga: Rizah 25 Tet 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Jepet banesa me qera ne Lagjen Arberia, afer Stacionit te trenit. Banesa eshte ne katin e dyte, me pamje nga qyteti.Ka dy dhoma gjumi, korridor , terrace te madhe, ashensor dhe sallon te madh. Ka 86 m2. Cmimi eshte 320 euro. Vetem per familjare.
Gjysma e muajit te pare eshte falas per ata qe nuk vijne permes agjensive.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione