Banese me qera ne Dragodan #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qera ne lagjend Dragodan. Banesa ka nje pamje mjafte te bukur dhe ka nje ballkon afersisht 50m2. Banesa eshte e mobiluar me shije te veqant dhe i posedon te gjitha mobiljet e reja. Kjo banese ka kete renditje:

1) Sallon dhe Kuzhine
2) 3-Dhoma gjumi
3) Banjo
4) 2- Ballkone( 10 m2 dhe 50 m2 )
5) Kati 5
6) Ashensor

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr:
+38344857565 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO 0 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Banese me qira ne Qender #iBRO GROUP 250 EUR
Banesë me qira te Parku i Qytetit  #iBRO GROUP 230 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione