Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 10:59

Banesë me qera në Dragodan.

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 02 10:59
Shikime: 133
Ofrohet banesa me #QERA, në lagjen Dragodan.

150m²│3 dhoma gjumi|Ballkon|

Banesa ndodhet në lagjen Dragodan, tek Komuna e Re, sipër marketit "Meridian".

Përfshin 150m² dhe përbëhet nga salloni me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, ballkon, koridor, Wc dhe banjo.

Banesa është e mobiluar dhe tërësisht në mënyrë shumë të bukur, posedon te gjitha paisjet e nevojshme për jetesë.

Cmimi: 500€ MUAJI

Për më shumë informata:
+38348566111
Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi siper Sach Caffes në Dardani.
Labi Patundshmëri
Oferta të mira, Zgjedhje të shumta!
Përshkrimi i linkut

Labi Patundshmëri

Labi Patundshmëri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dardani Sipër Sach caffes Tregoje në hartë

+38349566444

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione