Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 10:58

Banesë me qera në lagjen "Tophane".

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 02 10:58
Shikime: 836
Ofrohet banesa me #QERA, në lagjen "Tophane".

65m²│1 dhomë gjumi|Ballkon|Shpajz|Kati V-të|

Banesa ndodhet në një pjesë shumë të përshtatshme për jetesë, në lagjen "Tophane",
tek "Liburnia".

Përfshin 65m² dhe përbëhet me 1 dhomë gjumi, sallon ndaras nga kuzhina, banjo dhe shpajz.
Ndodhet në katin e V-të.

Banesa është e mobiluar, posedon te gjitha paisjet e nevojshme për jetesë.
Ndodhet në një pjesë shumë të kërkushme me të gjitha pikat kryesore afër.

Cmimi: 250€ MUAJI

Për më shumë informata:
+38348566111
Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi siper Sach Caffes në Dardani.
Labi Patundshmëri
Oferta të mira, Zgjedhje të shumta!
Përshkrimi i linkut

Labi Patundshmëri

Labi Patundshmëri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dardani Sipër Sach caffes Tregoje në hartë

+38349566444

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione