Banesë me qera në prishtinë

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: fatos 09 Pri 05:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lëshojë Extra Banesë me qera në në Qendër të prishtinës. Është e lirë nga muaji maj 2021

Banesa gjindet te Domi i pleqve rruga Ismail Dumoshi .
Lëshohet edhe për koh të shkurtë për bashkatdhetarë
Banesa është në katin e 2të.Pa Lift. Dhe ka 1sallon me kuzhinë.
Dhe ka 1 dhomë të fjetjës, ballkon, koridor ,banjo. Banesa ka edhe Nxemje qendrore,uje 24h.
Banesa është e mobiluar si duket
Për me shumë na kontaktoni në VIBER WATSAP
+38344179872
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione