Banese me qera, rruga B, mbi Meridian dhe Fivestar

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dijon Musliu 23 Gush 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jepet me qera banesa tek semaforat mbi rrugen B, ne objektin e Meridianit dhe Fivestarit, saktesisht mbi Meridian.
Banesa ka 1 sallon me kuzhine dhe 1 dhome gjumi. Ka te gjitha paisjet elektro shtëpiake te reja. Gjithashtu nje ballkon te madh me pamje kah rruga kryesore.
Dijon Musliu
049650296
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione