Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 30 2022 10:49 Duke shikuar aktualisht: 1

Banesë me qera tek "Santea".

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 30 10:49
Shikime: 374
Duke shikuar aktualisht: 1
Ofrohet banesa me #QERA, tek Santea sipër Sach Caffee.

70m²|2 dhoma gjumi|Termokos|Kati II-të|Ashensor|

Ofrojmë për qira banesë në një prej lagjeve më të kërkuara, në lagjen Santea, sipër Sach Caffee.

Përfshin 70m² dhe përbëhet nga salloni me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, koridor dhe banjo.

Banesa është e mobiluar. Posedon të gjitha paisjet përcjellëse shtëpiake, ndodhet në një pjesë shumë të kërkushme me të gjitha pikat kryesore afër.

Shumë e përshtatshme, posedon termokos dhe ashensor në gjendje dispozicionale 24/7.

Cmimi: 300€ MUAJI

Për më shumë informata:
+38348566111
Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi siper Sach Caffes në Dardani.
Labi Patundshmëri
Oferta të mira, Zgjedhje të shumta!
Përshkrimi i linkut

Labi Patundshmëri

Labi Patundshmëri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dardani Sipër Sach caffes Tregoje në hartë

+38349566444

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione