Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2022 11:04

Banesë me qera tek Santea.

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 09 11:04
Shikime: 200
Ofrohet banesa me #QERA, tek Santea.

80m²│2 dhoma gjumi|Ballkon|Wc|Ashensor|

Banesa ndodhet në lagjen Santea.

Përfshin 80m² dhe përbëhet nga salloni ndaras nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor, WC dhe banjo.

Banesa është e mobiluar dhe tërësisht, posedon te gjitha paisjet e nevojshme për jetesë dhe ndodhet në lagjen më të preferuar të qytetit. Posedon ashensor në gjendje dispozicionale 24/7.

Cmimi: 400€ MUAJI

Për më shumë informata:
+38348566111
[email protected]
Gjendemi siper Sach Caffes në Dardani.
Labi Patundshmëri
Oferta të mira, Zgjedhje të shumta!
Përshkrimi i linkut

Labi Patundshmëri

Labi Patundshmëri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dardani Sipër Sach caffes Tregoje në hartë

+38349566444

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione