Banese me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Rexha 22 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka dy dhoma gjumi, 1 dhome te qendrimit ditor, banjo, dhe ballkon. Ndertesa posedon ashensor dhe gjendet ne Lagjen e Muhaxhereve, rr. Lord Bajron. Banesa leshohet vetem per familje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione