Banese me qera

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Edita 12 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jepet banesa me qera ne qendren e dardanise te rruga Bill Clinton. Banesa ka nje dhome gjumi, kuzhinen, banjom e renovuar. Jepet per zyre afariste dhe qirramarresit serioz.
Per detalje kontaktoni ne numrat e telefonit.
Leaflet
Në fillim