Banesë me qera

Jepet me qera nga: Pronar 07 Sht 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Jepet banesa me qera ne lagjen Ulpiana te Fontana banesa eshte e mirmbajtur dhe ka kete renditje 3 dhoma gjumi plus kuzhin te vecant banjo ballkon dhe koridor plus nxemje termokos
Leaflet
Në fillim