Banesë me QIRA afër qendrës, mbrapa Hotel "Sirius"

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 11:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa afër qendrës 1+1, 40.000euro 40 000 EUR
SHITET banesa 87,87m² në komp.Eliza në FushëKosovë 40 500 EUR
Shitet banesa afer qendres, te "Parku i Qytetit" 100 000 EUR
Shitet banesa 94m² ne Pejton te amb. Norvegjeze 120 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me QIRA afër qendrës, mbrapa Hotel "Sirius"
Banesë | QIRA | Qendër | 50m² | 200euro
Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe rreth 50m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 200euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në Bregun e Diellit afër shkollës "Iliria" 55 000 EUR
SHITET banesa në Dardani, 75.5m² , 2+1 1 400 EUR
Banese me qira ne Ulpiane afer Fontanes 200 EUR
Leshohet banesa me qira në Arbëri / Dragodan 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione