Banesë me QIRA afër qendrës, te Ambasada e Zvicrrës

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal 100m² me qira në qendër, përballë Pishave 1 500 EUR
Shitet trualli 8 ari ne Mati I mbrapa xhamise te Perparimi 15 500 EUR
Shitet banesa 85m² te Puhiza 3 mbi Parkun e Qytetit-Velani 1 100 EUR
Shitet banesa 96m² te shkolla fillore "ILIRIA" 55 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me QIRA afër qendrës, te Ambasada e Zvicrrës
Banesë | QIRA | 60m² | Kati 5 | 250euro
Banesa është në katin e 5(me lift), ka sipërfaqe prej 60m2 me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 250euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
email | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira ne Ulpiane afer Fontanes 200 EUR
Banesë me QIRA banesa në Lakrishtë ndret.Tregtia 300 EUR
Zyre me qira ne sheshin "Nena Tereze" 500 EUR
Banese me qira te Kulla e Muhaxhereve ne L. e Muhaxhereve 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione