Banesë me QIRA banesa në Lakrishtë ndret.Tregtia

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet banesa me qira afer Hotel Sirius 400 EUR
Banese me qira te Qafa afer sh.f "Meto Bajraktari" 350 EUR
Shitet shtëpia e Tipit 2 në lagjen Swiss Village 1 300 EUR
Banese me qira në qendër, te hotel "Sirius" 320 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet me #QIRA banesa në Lakrishtë ndërtim i "Tregtisë"

Banesa është në katin e 6, ka sipërfaqe prej 80m² neto me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 300euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë 72m²  te 4 Llullat ndërtim i "Tregtisë" 75 000 EUR
Banesë me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në qendër, mbrapa Dormeo 250 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa 83m² në Mati 1 750 EUR
Shitet banesa 91m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione