Banese me qira mbrapa Teatrit te 4 Llullat

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në Dardani afër laboratorit "Elita Plus" 80 000 EUR
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
SHITET banesa ne Qender, 59m2 ,kati i 1. 160 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në lagjen e Muhaxhereve 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banese me qira mbrapa Teatrit te 4 Llullat, banesa eshte ne katin e katert, me siperfaqe prej 80m2, ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-depo dhe
-ballkon.
Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese 100m2 me qira ne Qender mbi Margarita 500 EUR
Shitet banesa 93m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
🔔OFERTË ! Banesë në shitje në Dardani te Posta 77 000 EUR
Shitet banesa në lagjen "Mati I", te "Vll.Asllani" 63 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione