Banese me qira ne Aktash afer Menzes se Studenteve

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa perdhese (me dokumente lokal) ne Ulpiane 165 000 EUR
Shitet banesa ne Bregun e Diellit 52 000 EUR
Banese me QIRA në Pejton, te ambasada Norvegjeze 1 100 EUR
Ofrohet me QIRA zyra te Qafa 400 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banese me qira ne Aktash afer Menzes se Studenteve, banesa eshte ne katin e katert, me siperfaqe prej 60m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Cmimi: 300 euro/muaj.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Penthouse në SHITJE në Pejton te "Nartel" 550 000 EUR
SHITET banesa në ULPIANË përballë Konvikteve 45 500 EUR
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te "Ambulanta 180 000 EUR
Ofrohet me QIRA zyra në qendër përballë 92 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione