Banesë me QIRA në Aktash te ExtremPizza

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në rrugë B mbi Missini 400 EUR
Hapesire 340m2 me qira per zyre ne Kalabri 1 500 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në rr.B, mbi "Royal Mall" 450 EUR
Shitet banesa ne qender afer sheshit 160 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash në rr.Agim Ramadani përballë Bibliotekës Kombëtare

Banesë | QIRA | AKTASH | 70m² | 250euro

Banesa është në katin e 9(me lift), ka sipërfaqe prej 70m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Dhomë tjetër me kuzhinë
-Dhomë gjumi dhe
-Banjo

Çmimi qirasë është 250euro dhe një depozit

*Nxemje qëndrore me Termokos
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA në Lagjen e Muhaxherëve te "Kulla e Muhaxherë 400 EUR
Shitet trualli ne lagjen Sofali - Prishitne 15 000 EUR
Shitet banesa ne Ulpianë, afër Sh.f. "Hasan Prishtina" 85 000 EUR
Shitet trualli prej 11.5 ari ne lagjen Sofali. 19 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione