Banesë me qira në Arbëri-Dragodan, afer Sach Caffe📍

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Monopol Patundshmëri 03 Dhj 11:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Monopol Patundshmëri
Banesë me qira afër Rrugës C📍 300 EUR
Banesë me qira në Mati 1 250 EUR
SHITET Banesa në Lagjen e Spitalit📍 100 000 EUR
Banesë me qira në Lagjen e Spitalit📍 300 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
▪️nxemje qendrore dhe klime, me 120m2 kati 2, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️3 dhomë e gjumit,
▪️shpajz,
▪️2 banjo,
▪️2 ballkona dhe
▪️2 garazha per veture
Monopol Patundshmëri
Monopol Patundshmëri Vendi më i mirë për të gjetur shtëpinë tuaj ideale. Agjensioni Monopol është themeluar në janar të vitit 2020, misioni i kompanisë tonë është ndërmjetësimi i patunshmërive, poashtu pritoritet i yni është vendosja e një standarti të ri në këtë fushë ku i jepet rëndësi tre palëve - pronar, palë dhe agjension. Monopol Patundhsmëri poashtu ka një qëllim për vendosjen e disa kriterëve të reja të cilat nuk kanë qënë më herët në vendin tonë, për të sjellë një mendësi dhe frymë europiane sa i përket ndërmjetësimit në vendin tonë. Agjensioni Monopol – Shitje, blerje apo qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, zyrave etj. Nëse dëshironi të zgjidhni një agjension për patundshmëri, për shitje, blerje apo qiradhënje të pronave të juaja atëherë zgjidhni agjensionin Monopol i cili me stafin e tij profesional është gjithmonë aty për tu përgjigjur kërkesave të juaja të ndryshme për çështjet e patunshmërisë sepse ne e dimë që blerja e një banese ose shtepie është më shumë, sesa një cati mbi kokën tuaj. Agjensioni Monopol ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera si dhe penthouse me qira apo në shitje. Një numër i madh të banesave që ofron Monopol Patundshmëri gjenden në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe në Fushe Kosovë. Shtëpitë në shitje apo me qera që ofrohen nga kompania jonë ndodhen gjithashtu në Prishtinë dhe Fushë Kosovë. Lokalet, zyrat, garsonierat si dhe penthouse të ofruara nga ne ndodhen në Prishtinë dhe Fushë Kosovë të cilat janë të gatshme për banim apo për të filluar me punë. Të gjitha shërbimet e ofruara nga kompania Monopol Patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë të Facebook apo në shitoren tonë në faqen merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyrën tonë cila gjendet në rruga: Agim Ramadani – Prishtinë. Tel / Viber: 044924900 E-mail: usamemorina93@hotmail.com https://www.facebook.com/monopolks
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rruga: Agim Ramadani Tregoje në hartë
044924900
https://www.facebook.com/monopolks/
Monopol Patundshmëri
  Online
044924900
Leaflet
Monopol Patundshmëri
Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve 📍 230 EUR
SHTEPI me qira në  Veternik📍 550 EUR
Banesë me qira në Fushë Kosovë, tek shk.fill.Mihal 250 EUR
Banesë me qira në Bregun e Diellite, tek kompl. Fa 280 EUR
Në fillim