Banesë me qira në Bregun e Diellit, mbi shk.fill.I

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: METI Dje 15:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
METI
Banesë me qira tek Muhaxheret, afër ambasades se S 300 EUR
Banesë me qira rruga per Germi, Mbrapa shkolles Gj 150 EUR
Banesë (Shtëpi sistem banesor) me qira në Tophane, 300 EUR
LOKALI me qira në Veternik përballë, ngjit me Gran 2 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me qira në Bregun e Diellit, mbi shk.fill.ILIRIA📍
-lirohet me 01.dhjetor

▪️ me 60m2 kati 5(ka lift mirpo eshte me defekt), me kushte të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhine me trapezari,
▪️dhomë te gjumit,
▪️shpajz,
▪️banjo dhe
▪️2ballkona.

Për t'i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë në:
➖ https://www.facebook.com/monopolks/
➖ http://www.merrmeqira.com/index.php…
➖ https://www.instagram.com/monopol_patundshmeri/
si dhe në merrjep.com shëno: 044 924 900
✔️

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel: 📞
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

📥e-mail: monopolks@hotmail.com
METI
PATUNDESHMERI
Muharrem Fejza
044924900
usamemorina93@hotmail.com

https://www.facebook.com/monopolks/posts/555806034

Leaflet
METI
Banesë me qira tek Qafa, tek MiniMaxi📍 300 EUR
Banesë me qira në Ulpianë. rr:"Mark dizdari"📍 400 EUR
Banesë exlusive me qira në Arbëri-Dragodan tek ban 1 000 EUR
Banesë (ZYRE) me qira në rrugën B, tek MAXI 24H.📍 250 EUR
Në fillim