Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te "Standardi"

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te "Standardi"

Banesë | QIRA | Bregu Diellit | 60m² | 250euro

Banesa është në katin e 5, ka sipërfaqe prej 60m² me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 250euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
email | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me QIRA ne Royal Mall ne Rrugen B 400 EUR
Shitet banesa 93.67m² te BTP Holding ne rr."A" 750 EUR
SHITET banesa te 4 llullat 1 300 EUR
Leshohet me qira banesa ne Qender te Pishtines 750 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione