Banesë me qira në Dardani afer Bast Trade

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: N.Sh."ACCESS"-Alfred 11 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira ne Dardani te Bast Trade ne katin e 4-te, e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites ,
– Kuzhina ndaraz me trapezari,
– 2 Dhoma te gjumit,
– Banjo dhe
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 444 edhe Viber

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
N.Sh."ACCESS"-Alfred
049 622 444
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione