Banese me qira ne Dragodan te Komuna

Jepet me qera nga: al Dje 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne Dragodan, afer Living Caffe dhe VivaFresh

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:

* Dy dhoma gjumi
* Sallon
* Kuzhin
* Banjo
* Terase

Çmimi: 300€

code: 6026

info: 049 849 420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim