Banese me qira ne F.Kosove te kompleksi Linda

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Banese me qira ne F.Kosove te kompleksi Linda , ne katin e pare, me sipefaqe prej 100m², ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-tri dhoma te gjumit
-banjo
-tualet dhe
-ballkon.
Cmimi eshte 220 euro plus shpenzimet.
Per te interesuarit, mundesi sigurimi edhe te garazhes, cmimi 30 euro per muaj.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa ne Qender, rr."Hajdar Dushi" 180 000 EUR
Lokal 100m² + 50m² me qira ne shesh 2 500 EUR
Banese me QIRA ne shesh, perballe Hotel Grand 350 EUR
Banese me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në 𝐏𝐞𝐣𝐭𝐨𝐧 te amb.Norvegje 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione