Banesë me qira në Kalabri te "LESNA"

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 11:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit 1 000 EUR
Shitet banesa 108m² në Kalabri te "Lesna" 820 EUR
Shitet shtëpia e Tipit 2 në lagjen Swiss Village 1 300 EUR
Banese 150m² me qira mbrapa hotelit "Sirius" 400 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me qira në Kalabri te "LESNA", kati i gjashte, 109m², komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Banesa ka kete renditje:
-dhome dite
-kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-tualet dhe
-ballkon.
Cmimi eshte 350 euro/muaj.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre 180m² me qira perballe "Slovenia Sport" 1 600 EUR
Banesë në SHITJE në Ulpianë në rrugë kryesore te "Rexall' 109 000 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në Bregun e Diellit 1 EUR
Lokal 135m² te ambasada e Zvicrrës 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione