Banese me qira ne Lagje te Spitalit_2+1

Jepet me qera nga: Ilir 16 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, kompleksi Mbreteresha Teuta, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, 82m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> dy banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 350euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Leaflet
Në fillim