Banesë me Qira ne Lagje te Spitalit mbrapa Eulexit

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"-Alfred 11 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me Qira ne Lagje Spitalit mbrapa Eulexit ne katin e 4, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhome dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Mund te na kontaktoni nga ora 10:00 – 19:00
Tel:
049 622 444 Viber

E-mail: alfred@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
N.SH."ACCESS"-Alfred
049 622 444
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione