Banese me qira ne lagjen Arberia

0 EUR

Jepet me qera nga: smart Dje 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Super banese me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte e re, me te gjitha mobilet e reja dhe kualitative, e pabanuar me pare.
Kati: 2-te
Siperfaqe: 56m2
Çmimi I qirase: 250 €
Renditja:
*Sallon me kuzhine
*Dhome gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Korridor

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione