Banese me qira në lagjen Bregu Diellit 230€

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 01:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Toka tek lagjja Marigona Residence 70 Ari 2 350 EUR
Leshohet banesa me qira ne Lakrishte 300 EUR
Lëshojë banesë me qera në lagjen Mati 1 300 EUR
Kërkoj Tokë për ndërtim të lartë 0 EUR
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Bregu i Diellit me sipërfaqe prej 65m2 gjendet në katin 2 pa ashensor.

Posedon: Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |.

Cmimi: 230€
Kodi: S 08

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
✉agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Banesa me Qira në qendër tek Hotel Grand 400 EUR
Shitet Toka me sipërfaqe prej 20 Ari në Milloshevë 0 EUR
Lëshohet Banesa me qira me sipërfaqe prej 45m2 0 EUR
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Mati 1 250 EUR
Në fillim